O mnie

Zajmuję się prawidłowym odżywianiem dzieci i dorosłych. Swoim pacjentom polecam diety zgodne z najnowszymi wytycznymi i normami Instytutu Żywności i Żywienia (IŻŻ).

Dla osób dbających o sprawność umysłową proponuje dietę MIND a dla osób dbających o swoje zdrowie i jego sprawność fizyczną dietę SMARTFOOD.

W swojej praktyce mam do czynienia z osobami chorymi, którym oferuję pomoc proponując dietę odpowiednią do ich dolegliwości.

Osobom z nadwagą i otyłym proponuję smaczną dietę REDUKCYJNĄ, osobom z zespołem metabolicznym, z nadciśnieniem, insulinoopornością i cukrzycą proponuję dietę ŚRÓDZIEMNOMORSKĄ lub inną zgodnie z preferencjami smakowymi.

Również osobom chorym na niedoczynność tarczycy i Hashimoto zaproponuję odpowiednią dietę a osobom z niestrawnością, zespołem jelita drażliwego (IBS), różnymi schorzeniami przewodu pokarmowego oraz alergiami i nietolerancjami pokarmowymi przepiszę odpowiednią dietę łagodzącą ich nieprzyjemne dolegliwości.

Z racji, że sama posiadam chore dziecko pomagam rodzicom wprowadzić odpowiednią dietę dla swojego dziecka z zespołem Downa, ze spektrum Autyzmu czy ADHD.

Moje zainteresowania są wszechstronne, pomogę rozwiązać wszelkie problemy żywieniowe u każdego pacjenta. Posiadam wiele ciekawych i smacznych przepisów, które chętnie rozpiszę w jadłospisie, który dla Was ułożę.